środa, 10 marca 2010

Dzień Ali Baby

i 40 rozbójników. Wolę chyba tak niż 40 męczenników, bo w zasadzie nie ma obecnie żadnej przyczyny, żeby obchodzić męczeństwo Panów :)

Czasy się bardzo zmieniły oj, bardzo i obyczaje także. Nadeszły czasy silnych kobiet (czasem bardzo agresywnych choć nie zawsze wąsatych) mężczyźni wychowywani przez kobiety ... chłopakom brakuje wzorców męskich, ale nikt ich z męskości nie zwolnił... ani z obowiązków. Ano tak, moi drodzy: samice wzięły odwet, zadziałał zwykły mechanizm natury, a może historii. Nie każdy z panów radzi sobie dobrze z nową sytuacją, która spadła na Was - przyznaję - błyskawicznie i dość niespodziewanie. Po niewinnie, a nawet komicznie wyglądających początkach z paleniem staników nastąpił blitzkrieg.

W dniu Waszego święta powiem Wam, Panowie, że nie zamieniłabym się z Wami. Ale uwielbiam czuć się kobietą przy mężczyźnie - partnerze, kumplu, kochanku, przyjacielu.
Najlepsze życzenia i nie dajcie się zwariować. Bez Was świat byłby nudny :)

13 komentarzy:

 1. o tak:) Co tu dodać - mężczyźni są cool!Lecę na kawę kanapową z takim jednym, właśnie podano wrzątek:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Taaaaaaaaaaa jest. Jaskiniowa Babo!.
  Co by na tych chłopów nie gadać, nie psioczyć itd, to są oni moja ulubiona płcią. Przeciwną:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja lubię mężczyzn. Tych fajnych. Lubię wszystko to, co składa się na męskość i mężczyzn. Zapach. Smak. Nieogolone policzki. Pianki do golenia. Kombinerki. Pudełko ze śrubkami, gwoździkami i kawałkiem sznurka. Pudła i skrzynki nie-wiedzieć-czego (ale, kochanie, nie wyrzucaj, bo to same ważne i potrzebne rzeczy). Koszule w kratę i te do krawata. Marynarki. I nawet porozrzucane skarpetki (no, niech będzie, to też lubię:-)) Wszystko to, co stanowi esencję mężczyzny. Uważam, że f a j n y mężczyzna to świetny wynalazek:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja kolezanka mowila, ze "zycie z mezczyzna jest pieklem, bez mezczyzny to raj. Na szczescie my kobiety nie potrafimy zyc w raju:))" i ja sie z tym zgadzam w 184% czego dowodem jest 3cie malzenstwo:)))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Też mi bardziej pasuje 40 rozbójników :)
  No i oczywiście nasze dla nich uwielbienie nie wynika z tego, że nam są potrzebni. To czasem wręcz miłość bezwarunkowa;)))

  OdpowiedzUsuń
 6. acha

  no to lecę po jakieś cygaro :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przyłączę się do życzeń :):):) Oby się nie dali zwariować , bo co my poczniemy bez nich i nie w kwestii wkręcenia śrubki , ale takiej zwyłej , codziennej rozmowy :):):) Nie ma to jak małe starcie z inteligentym mężczyzną :):):):):)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję w imieniu rozbójników, bo widzę, że żaden z czytających się nie odważył.

  OdpowiedzUsuń
 9. dlatego dziś bohaterski mężczyzn to taki, który rozumie kobietę (albo przynajmniej próbuje zrozumieć ;)) i nie próbuje kijem rzeki zawracać

  OdpowiedzUsuń
 10. dzięki...dzięki...dziś ponoć ma też urodziny ten stuprocentowy Chuck :)

  OdpowiedzUsuń
 11. płeć brzydka jest Ci wdzięczna za twe słowa jaskiniowa kobieto wyprzedzająca swą epokę;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Dzięki w imieniu wszystkich męskich ekstremalnych szowinistów, "40 męczenników" pasuje idealnie - ale ze względu na przyjazną między-płciową atmosferę dam se spokój z moją interpretacją powodów synchronizacji tych dwóch okazji w jednym dniu ;)

  OdpowiedzUsuń