wtorek, 17 sierpnia 2010

07

Jestem w lekkim szoku, bo włączyłam właśnie "O7 zgłoś się" :D
Jeszcze nikt nie zdążył nikogo zamordować i porucznik Borewicz nie błysnął ani urodą wybitną ani tym bardziej inteligencją, ale taksówkarz zdążył rzucić:
- Siedem złotych!
Siedem złotych za kurs!!! Macie pojęcie? :D

18 komentarzy:

 1. :) Stęskniłam się za Tobą koleżanko Magento. A czy Borewicz już wyszedł z łózka przygodnie spotkanej pielęgniarki/lekarki/kelnerki - niepotrzebne skreślić i zapalił postbzykalną fajkę? Mam ksiązki, na których cena = 2,50, nic mnie więc nie dziwi nawet 7 zeta za kurs.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale się wstrzeliłaś :D Akurat była scena z pielęgniarką. Pielęgniarka miała wąsy i patrzyła na Borewicza z wyjątkową pogardą.
  Nawet nie próbował :D

  OdpowiedzUsuń
 3. moje ciotki sie w nim kochały;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze mnie zastanawiał fenomen Borewicza. Inteligencja tak. ale z ta oszałamiająca uroda jakoś nie mogłam się zgodzić;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Borewicz może urody nie miał ale co powiedzieć o jego współpracownikach. Pół biedy por. Zubek ale ten por. Jaszczuk, masakra;);) A ostatnio za króciutki kurs też zapłaciłem 7, tyle tylko, że Euro :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Jaszczuk miał dla przeciwwagi bardzo przystojną żonę, a Z-ubek tylko łupiez na klapie od marynarki.

  OdpowiedzUsuń
 7. W dzisiejszym odcinku Zubek zaczesywał grzywę na mokro, więc klapom się upiekło.

  OdpowiedzUsuń
 8. siedem złotych płacę z domu na dworzec PKP :P

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja też mam takie książki po 2 złote w domu :)
  Pamiętacie 100 z Waryńskim? Zupełnie nie pamiętam jaka była jej siła nabywcza..ale dzieciakiem byłam. Później pamiętam Bema na dziesiątce (?) i banknot o nominale jednego miliona złotych. Rany, jak tak pomyśleć, to się przeżyło już wiele banknotów i nominałów :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja pamiętam 5 z rybakiem - wiem, że chetnie przyjmowałam od rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 11. 7 zł, to były czasy i świetne czasy Borewicza. Teraz Cieślak wszedł w maliny Malanowskiego i spółki. Borewicz wyrastał ponad swoje czasy, teraźniejszy sam zawalił gruzem swój obraz. Żenua

  OdpowiedzUsuń
 12. Rybaka i ja pamiętam :)
  Ale kilka lat temu, mój kolega zaczął zbierać 5-tki do słoika. Wrzucał monety cierpliwie i wcale nie tak strasznie długo, po czym kupił sobie wypasiony górski rower. Instytucja świnki wcale nie jest taka głupia.

  OdpowiedzUsuń
 13. Tia a dobre książki bywały tylko "spod lady" :P A Borewicz mi się podobał - no co, dzieckiem byłam ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. To Wy pamiętacie co było na monetach i banknotach ? Ja nie mam pojęcia :):):) Oglądałam i czytałam swojego czasu każdy kryminał i Borewicza ma się rozumieć też . Pamiętam takie cieńkie niebieskie książeczki nawet :):) I pomyśleć , że to Polacy mieli pierwszego dr Housa :):):)Tyle , że był mniej naćpany , no i był gliną :):)

  OdpowiedzUsuń
 15. hahha a mnie zawsze sie podobal jego sarkazm w tym filmie ;) ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. No trochę mi głupio ale nigdy nie oglądałem tego serialu.Pewnie wtedy 7 zł to było dużo i borewicz dał się naciągnąć albo poprosił o resztę;)

  OdpowiedzUsuń
 17. A ja wczoraj naprawdę zapłaciłam 7 zl za taksówkę ;-)) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 18. 7 złotych:-D "...ale to już było i nie wróci więcej..."

  OdpowiedzUsuń