wtorek, 3 sierpnia 2010

A największym polskim skrzatem jest....

Myślę, że ten facet ma zaklepane miejsce w historii Polski jako najmniejszy, który skłócił najliczniejszych.

Rozumiem ból Jarosława Kaczyńskiego po stracie brata, ale to całkiem inna sprawa niż dotkliwy ból jego gigantycznego ego uwięzionego w karłowatym ciele i umyśle.

Przy okazji jednym ruchem udało mu się udowodnić, że katolicyzm to religia nienawiści. Taaak, ten gość z pewnością przejdzie do historii.

P.S. Oczywiście piję do dzisiejszych wydarzeń. Kto chce, to sobie poczyta, a kto nie chce, to nie ;)

30 komentarzy:

 1. Magento! Przywołuje cię do porządku! Nie godnym kobiety kulturalnej, inteligentnej i oczytanej, jest uwłaczanie godności czyjejkolwiek. A już z cała pewnością nie powinnaś szargać dobrego imienia skrzatów! Osobnik, o którym wspominasz nie jest godnym, żeby go tak nazywać. Alternatywą mogłoby być nazwanie go karzełkiem, ale tu z kolei karły mogły by się czuć urażone. Proponuję więc Pierwsza Szuja IV RP.

  OdpowiedzUsuń
 2. Racja. Mam nadzieję, że skrzaty mi wybaczą tę przenośnię. Chodziło wyłącznie o nawiązanie do poprzedniego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurdupel, to dobre określenie:) Poza tym zgadzaaaaaam się z całym postem!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam właśnie i koledzy na informacyjnym piszą mi co się dzieje ... To jakiś horror . Jak tak dalej pojdzie to przedzie do histori jako czlowiek , który pozwolił lekko i swobodnie na wojnę domową . Kolega dziennikarz angielski powiedział właśnie , że PiS to partia dla ludzi średniowiecza , czyli tępego , łaknącego krwi gminu . I nie jest trudno się z tym nie zgodzić patrząc na zachowanie i wulgarność tych ludzi . Świat się z nas śmieje , ale to ich kompletnie nie obchodzi ... Powiem wprost patrząc na tę farsę jestem zniesmaczona i przerażona zarazem .

  OdpowiedzUsuń
 5. Żałosne to widowisko i smutne.
  W taki oto sposób kompleksy przekladają sie na historię.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też się podpisuję pod postem... Żałosne...

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja go nazywam po prostu: Mały Brat. A Mały Brat siedzi, zaciera ręce i patrzy.
  Polacy - z szabelką, z pieśnią na ustach, chcą umierać za cokolwiek, gdziekolwiek, z kimkolwiek. Byle histerycznie, byle ofiarnie, byle serce rozdzierać, recytować Mickiewicza i śpiewać Rotę, być w tłumie, walczyć z wrogiem, przywiązać się do drzewa, podpalić się, obciąć rękę - wszystko za wielką sprawę. Widać taka nasza karma.:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Najpiękniejsze było hasło "ZOSTAWCIE KŻYŻA MJASTU". I kobieta w amoku, która chiała krzyży na każdej ulicy. I potwierdzenia na piśmie, że krzyż stanie. Z PIECZĄTKĄ - dodała.
  Zawodowa jazda bez trzymanki. Mnie to nie dziwi. Religia od tysięcy lat daje ludziom po dupie. A czym mniejszy egoista na czele tym gorzej.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Ludzie ludziom gotują emocje - niepotrzebne emocje. I niech to wszystko się rozpadnie, kościół, pis - a w cholerę z taką ojczyzną!

  OdpowiedzUsuń
 10. I jak mówi legenda ...staną krasnale owe w ogródkach , by obudzić się na wezwanie , gdy Polska w potrzebie i zabraknie krzyży ... No ja nie mogę , co za kozaki z tych wielbicieli ojca od Maybacha ;))))

  OdpowiedzUsuń
 11. A ja się już boję czytać i otwierać polską telewizję...:(

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja zaś z uwagi na szacunek dla skrzatów nazywam tego karła, małym ch...kiem a jego zaślimaczone ego jest wrzodem na doopie polskiego społeczeństwa. Pozdrawiam radośnie nawet w tak żałosnym dla Polaków dniu.

  OdpowiedzUsuń
 13. Jarosław F. Kennedy ? - nie, żebym do czegoś namawiał ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. crimen0excepta4 sierpnia 2010 10:04

  Jak wczoraj oglądałem newsy w TV to zatęskniłem za starym poczciwym ZOMO i ORMO. Teraz by się chłopaki przydali żeby spacyfikować grupę nienormalnych fanatyków którzy sterroryzowali całe miasto! Jak mi jeszcze ktoś powie że Polska to państwo prawa to osobiście pojade do stolicy i przyłączę się do obrońców krzyża, godności i patridiotyzmu narodu! Może to jest jakieś rozwiązanie? Jeśli taka grupka kretynów i niedorozwojów umysłowych trzęsie powagą całego państwa i wszakże Kościoła również to może ONI MAJĄ RACJĘ i trzeba ich wspomóc? Wstyd mi za moich ziomali ale jednocześnie jestem dumny że żyję w kraju gdzie każdy idiota ma prawo głosu i prawo do własnej rewolucji, w imię czego tylko pytam?
  Ale już tak zupełnie poważnie to ciesze się że sprawy potoczyły sie tak a nie inaczej, w końcu nawet wszechmądry i ultraspójny Kościół zaczyna się dzielić i może w końcu ludzie przejrzą na oczy! Obrzucenie księży wyzwiskami i butelkami to niezła rysa na kryształowej podporze polaków jaką jest kościół. Ciekawi mnie tylko dlacego nie podają do wiadomości ilu idiotów i rozrabiaków zostało aresztowanych - czy to znaczy że władze można pobić i jest się bezkarnym jeśli sie jeden z drugim zasłania krzyżem?

  OdpowiedzUsuń
 15. Tzw. obrońcy krzyża osiągnęli mistrzostwo świata: obronili krzyż przed księżmi i harcerzami.
  Mamy ciekawą umiejętność doprowadzania absolutnie wszystkiego do absurdu.

  Kennedy? A kto będzie jego Marylin Monroe? ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. crimen0excepta4 sierpnia 2010 10:55

  Jak to kto będzie Merylin?
  Podpowiem CI. Zaśpiewa mu na urodziny tak: miauuu, miauuu, miauuu, miauuu... co w wolnym tłumaczeniu znaczy: happy birthday to You...

  OdpowiedzUsuń
 17. a tak się oburzają na pseudokibiców a jak się wczoraj patrzyłem to żeby nie podpis na dole ekranu to bym myslał że zadyma po meczu
  powiem szczerze , nie ma tam na stanie w rządzie jakiegoś jeszcze jednego TU dla Jarka

  OdpowiedzUsuń
 18. crimen0excepta4 sierpnia 2010 14:08

  Mi to przypominało trochę "ustawki" kiboli po meczu. Natury sie nie da oszukać, mochery też chcą się wyszaleć i pokręcić jakieś zadymy na mieście ile można słuchać Radia M. czas coś zrobić dla narodu - REWOLUCJA MUSI TRWAĆ! VIVA LA RESISTANCE!!!! VIVA LA KRZYŻ!!!

  OdpowiedzUsuń
 19. Mnie też przyszło do głowy,. że gdyby kibole ganiali z krzyżem i krzyczeli, że go bronią przed drużyną przeciwną, to przecież nikt by ich nie ruszył. Paranoja.
  Swoją drogą niektórzy obrońcy mieli takie szaleństwo wypisane na twarzach, że co delikatniejszy kibol mógłby się wystraszyć.

  OdpowiedzUsuń
 20. do roli MM w swoim czasie aspirowała posłanka Szczypińska ;)

  OdpowiedzUsuń
 21. Nie mogę wyjść z podziwu: co za kumulacja języka milości, tolerancji i wysokości. Oczywiście tej intelektualnej:)

  Nawrócony Fanatyk:P

  OdpowiedzUsuń
 22. A dziękujemy, dziękujemy. Tak to jest, kiedy poprawność nie przyćmiewa rozumu, a serce nie sługa :P

  OdpowiedzUsuń
 23. patrzyłam zafascynowana na owieczkę bożą w ciele jakiegoś babska przywiązanego do krzyża...cóż za paskudna karma;)))

  OdpowiedzUsuń
 24. Cóż, trudno się spodziewać po kimś, kto jest ograniczony w swoich opiniach do krytyki wyglądu zewnętrzenego, by był w stanie zrozumieć sarkazm...

  Fanatyk Karłów Mentalnych

  OdpowiedzUsuń
 25. Zaiste trudno. Sądząc po upierdliwości, moja wybitna fanka wywalana drzwiami wraca oknem.

  Kamo, była faktycznie taka pani, która się obwiązywała kokardkami z krzyża wyjąc Jezuuu, Jezuuu. Podobno chciała się wieszać, jak to później komentowali. Psychiatra by się przydał jak nic.

  OdpowiedzUsuń
 26. Już Lec przestrzegał:
  Obcowanie z karłami deformuje kręgosłup:)
  Sarcasm is the lowest form of wit:)

  OdpowiedzUsuń
 27. zaczęłam czytać komentarze, ale włos mi się ze strachu zjeżył i przestałam. Cały dzień nie miałam kontaktu z rzeczywistością, pochłonięta wysoce artystycznym zajęciem, a tu może jakaś wojna wybuchła, domy płoną, dzieci płaczą...?!

  OdpowiedzUsuń
 28. Nie ma żadnej wojny, po prostu widzieliśmy akcję przed Pałacem prezydenckim :)

  OdpowiedzUsuń
 29. crimen0excepta5 sierpnia 2010 09:00

  A ja się pytam gdzie jest Główny Zwierzchnik Nadzoru Weterynaryjnego Kraju???? Przecież wścieklizna jest wielce zaraźliwa i nie daj boże jakiś mocher pogryzł policjanta a wtedy grozi nam epidemia!!! W lasach leśnicy dbają o swoje zwierzątka i zrzucają z helikopterów specjalne kostki ze szpepionką, a przed pałacem? Widziałem taki film kiedyś "Miasto żywych trupów" jak szturmowali barierki żeby pożreć niewinnych obywateli to wyglądało to tak samo jak Warszawie. Główny weterynarz kraju powinien podjąć stosowne decyzje i albo nałożyć na tych wszystkich obrońców dożywotnią kwarantannę albo ich po prostu humanitarnie uśpić! VIVA LA RESISTANCE!

  OdpowiedzUsuń
 30. "Resident evil" 4 już powstaje, więc przechlapane, ale niewykluczone że 5 część będzie się miała na czym wzorować. A zaczęło się niewinnie...

  OdpowiedzUsuń