czwartek, 5 sierpnia 2010

Trzecia zasada dynamiki

Fizykę kocham za to, że jej zasady są niezawodne i niezależne od fanaberii i głupoty.
Na facebooku ukazała się gra :) Można się pobawić, choć nie będzie łatwo pokonać dotychczasowego zwycięzcę :
http://antyweb.pl/bron-krzyza-jest-juz-gra-na-facebooku/

a tu bardzo proszę sobie spróbować: KLIK I TRZASKAMY
Warto też włączyć głośnik ;)

No i tak naprawdę to już sama obrona nie była smutna i bez poczucia humoru, co zauważył zresztą w komentarzu Bareya.


I na koniec DESER.

p.s. Davi, dzięki za pomoc przy linkach ;)

I w tej to radosnej atmosferze, gdy jedni tracą swoją i cudzą energię na bzdety, rząd spokojnie szykuje podwyżki. Podobno jednak mamy kryzys, któregośmy przecież cudem uniknęli w przeciwieństwie do reszty świata ;)

17 komentarzy:

 1. ajtam cudem, po prostu to co w reszcie świata padło u nas nie miało inwestycji (o mamy pierwszą dobrą rzecz jaka wynikła z nieprzyjaznych warunków dla zagranicznych inwestorów). a kryzys to rzeczywiście mamy, a raczej dopiero będziemy mieli... bo nasz rząd ma wyraźne problemy z myśleniem i jak tylko spłacił trochę długów to narobił następnych :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Najbardziej przerażający byli wymachujący pięściami starcy - padały utarte komplementy: żydzi, faszyści, chcecie z nami zrobić to co z Jezusem itd. Nie wiem czy Jan Paweł II byłby w stanie uspokoić tą tłuszczę. On mówił "Krzyż noście w sercu" -i zawsze twierdził, że Polacy go wielbią ale nie słuchają. Chyba miał rację.
  A tak mi się jakoś przypomniało: http://wiadomosci.wp.pl/kat,48996,title,Sygnal-od-polskiego-sejmu-dla-wloskich-obroncow-krzyza,wid,11706452,wiadomosc.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Fakt :) Gowin przewodzi. No niech sobie każdy wierzy w co chce, ale nie narzuca innym. A porównywanie siebie do Jezusa, to jednak psychiatryk się kłania. Tam jest zawsze kilku Jezusów. A w filmach to po prostu klasyk.

  OdpowiedzUsuń
 4. crimen0excepta5 sierpnia 2010 13:26

  Ciekawe co by było gdybym pojawił np z transaperntem JEZUS TEŻ BYŁ ŻYDEM!!!
  Chyba by mnie ukrzyżowali za to :)
  VIVA LA RESISTANCE!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak w "Ranczu":
  Jak to? Przecież matka - Polka bo Matka Boska Częstochowska? To chyba z Polski jest, prawda?

  OdpowiedzUsuń
 6. Co do tego, że to MY jesteśmy narodem wybranym nie ma cienia wątpliwości.

  OdpowiedzUsuń
 7. :D:D:D gierka przednia. Jako wykształcony teolog mogę dodać tylko to, że Polak Katolik zawsze wie lepiej i nie będzie mu klecha, niemiecki papież czy inna Biblia w wierze bruździć. Pozdrawiam;););)

  OdpowiedzUsuń
 8. Przeczytałam u kolegi na FB "Co jest gorsze od usunięcia ciąży? Oczywiście usunięcie krzyża. ;)"

  OdpowiedzUsuń
 9. Spadłam z krzesła ze śmiechu przy tych grach:-) dziękuję, tego mi było trzeba po dzisiejszym leczeniu kanałowym i sześciu zastrzykach znieczulających:-)

  OdpowiedzUsuń
 10. I słusznie. W końcu ktoś nam podpieprzył nasze foremki, kubełek... i łopatki że też nie widać...
  Chociaż nie wiem, czy powinno się mówić głośno o łopatkach...

  OdpowiedzUsuń
 11. też do mnie doszło, że to tylko zasłony dymne, histeria mediów. Dobra atmosfera żeby czynić swoje w parlamencie..

  OdpowiedzUsuń
 12. Mają Rosjanie swoj Plac Czerwony z Leninem,a my sobie stworzymy nekropolie w palacu prezydenckim a potem wrzucimy tam Komorowskiego z gromadką dzieci i niech sobie zyje przez 5 lat...no,nie zazdroszcze.A! i niech pamietają glowy panstw,ze jak do Polski sie przyjezdza,to najpierw z kwiatami pod palac prezydencki-czytaj-pod krzyz,potem spotkanie z prezesem Kaczynskim w celu zlozenia kondolencji ,na koniec mozna pogadac z premierem o gospodarce...

  bijana

  OdpowiedzUsuń
 13. Oooooo Elvis żyje !!! To pewnie Jezus też się pojawi ..... Matko co za farsa ;)))) Niech się nawet obwieszą tymi krzyżami , już mi wszystko jedno jest . W grę zagrałam i przerąbałam wszystkie krzyże ;)))

  OdpowiedzUsuń
 14. Fajna gra i niestety jestem nałogowcem , bo mnie wciągneła i udało mi się na razie 10 , ale idę ćwiczyć :):):) Elvis ??? Masakra jakaś , a kiełabaski i grill też był ?:):):)

  OdpowiedzUsuń
 15. Kolega na gg mi referował owe wydarzenie jakżem był w pracy. "Zostawcie kżyża mjastu". Yo jest surrealistyczne dzieło sztuki. W sumie troszkę mu nie wierzyłem kiedy tego nie zobaczyłem.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie rozumie o co afera. Kżyże mjastu potrzebne. Wszak mjastu siem nie przelewa. A to doskonałe mniejsce do zbierania na tacę;)

  OdpowiedzUsuń