poniedziałek, 2 listopada 2009

Idealne zajęcie dla pań

... piłka nożna wcale nie jest wyłącznie domeną panów. Piłkarki nożne ;-) radzą sobie całkiem nieźle. A radziłyby sobie znacznie lepiej, gdyby nie pewien głupi zwyczaj.
Dlaczego wszystkie mają chodzić ubrane identycznie?
Do czego to podobne, żeby 11 kobiet nosiło taką samą kieckę na tej samej imprezie?

7 komentarzy:

 1. A grało się, grało... tzn głównie dostawało się koleżankom z sekcji po kostkach, choć i w piłkę czasami zdarzało się trafić:)
  Czego to się nie robi dla pięknych oczu trenera, prawda?;) Zwłaszcza, jeżeli posiadają one dar przymykania się na nadprogramowe nieobecności zawodniczek:)I można sobie oceną z wf poprawić średnią.

  OdpowiedzUsuń
 2. To przymusowy iniform, pracownczy... kurde, ale żeby tak się pokazywać wszystkim. Nie! Jakem kobieta chciałabym się troszkę na boisku wyróżniać ;).

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama gram chętnie z dzieciakami :):):) Panowie nadrabiają modę kolczykami , tatuażami i kolorowymi smiesznymi fryzurami i kobietom od razu lepiej taki meczyk obejrzeć :):):)

  OdpowiedzUsuń
 4. O! Jeśli rozgrywacie mecze w takim śmiałym "stylu", to i ja może dam się namówić na kibicowanie w jakiejś dyscyplinie sportu. Może być piłka. Czemu nie. W końcu czy to naprawdę chodzi, aby ktoś kopnął piłkę?

  OdpowiedzUsuń
 5. piłka nożna pań...i obowiązkowa wymiana koszulek...

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo trafne spostrzeżenie.
  Zwłaszcza, jeżeli wyobrazimy sobie nasze urocze futbolistki w strojach wieczorowych na meczu reprezentacyjnym :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Panie piłkarki na koniec koniecznie powinny wymienić się koszulkami jak w moim ulubionym filmie:):)Fanem byłbym pierwszorzędnym..:):)

  OdpowiedzUsuń