czwartek, 17 czerwca 2010

Pączkowa ankieta

została niestety popsuta przez google, ale to nie przeszkodzi nam oczywiście wyciągnąć budujących wniosków, z których wynika, że:
policjanci w amerykańskich filmach pączki jedzą albo nie, w zależności od tego, jak mają napisane w scenariuszu i proporcjonalnie do stopnia własnej łagodności.
Nie ma też pewności, czy to, co jedzą to na pewno pączki.

W oczekiwaniu na kolejną bezcenną ankietę, proponuję lekturę drugiego rozdziału powieści obyczajowej, której akcja toczy się w Dyrdymałach, a którą przeniosłam do Nietoperza, bo tam jest jej miejsce:

Jakieś pomysły w związku z tytułem? A z propozycji zrobimy następną ankietę. Może nam się nie popsuje ;)

11 komentarzy:

 1. czytam sobie poprzednią a tu mi się pojawia nowe...jest więcej niż super...a ja jakiś opóźniony jestem bo nigdy do nietoperza nie zaglądałem...o rany...to ja wieczorem poczytam...późnym wieczorem...

  OdpowiedzUsuń
 2. Nic nie czytam, nic nie widze, nic nie słyszę. Dziś mam zajęcia oglądane przez szanowną komisję /ja w roli prowadzącej-auuuuuuu/ a jutro kobylasty egzamin. A potem.....będę czytac i pisać do wypęku. Howgh!

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepiej, Pieprzu, żebyś nie widziała ani nie słyszała komisji.
  Ich po prostu nie ma ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pal lich policjantów i ich duuuuuuże brzuchy po pączkach. Wydrukowałam sobie dyrdymalską powieść i idę czytać:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale się tu pozmieniało :).
  Zauważyłam, że jedzą pączki, nie mają wyboru (hamburgery i hod-dogi się przejadły ;)), bo jak to wygląda - amerykański policjant wcinający jajo na twardo?

  OdpowiedzUsuń
 6. A jeśli pączki to z lukrem czy z cukrem, z budyniem czy z różą...;)

  OdpowiedzUsuń
 7. A tam pączki ...Byłam sobie poczytać i uśmiałam się zdrowo :):):):)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pączki smaczne są i dobre są i lubię je a już te małe pączusie to uwielbiam, ale bardziej chyba przegląd tygodnia czyli bajaderkę :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Zawsze żyłam w przekonaniu, że te resztki z całego tygodnia, to zbierają wyłącznie po to, żeby zrobić specjalnie dla mnie pyszną bajaderę :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Wolę ptysie i dlatego nie jestem amerykańskim policjantem ;) Idę czytać .

  OdpowiedzUsuń