piątek, 21 maja 2010

Krótka historia nadrzędnego gatunku

Człowiek nie miał łatwo od samego początku. Wszystko się sprzysięgało przeciwko niemu. I okrutna natura i paskudne gadziny łażące po Ziemi i obrzydliwe pseudoptaszyska polujące na ludzi. W dodatku żywioły pod postacią różnych wrednych bogów nic tylko kombinowały, jakby tu człowiekowi życie obrzydzić. Jednak nie ma tego złego... zaszczuty z każdej strony człowiek zaczął posługiwać się mózgiem i wykombinował, że kupą będzie mu raźniej i lepiej.
Kupie przewodziły najsilniejsze samce, który nałożywszy po pyskach słabszym samcom objęły należne im miejsce w stadzie razem z przywilejami i obowiązkami. Najważniejszym obowiązkiem było wykarmienie i opieka nad samicami oraz przychówkiem, który to przychówek czynili akurat radośnie, ku chwale i przetrwaniu gatunku.
Samice odwdzięczały się za to tak pięknie, jak umiały strojąc się dla swoich "mój ty siłaczu", "mój ty herosie" i starając się im umilić życie. Wtedy dość krótkie zważywszy na gadziny i innych samców chętnych do objęcia roli przywódcy stada.

I tak przez kilkaset tysięcy lat ludzkość się rozwijała, cywilizowała, ukulturalniała...

po to, żeby dziś:

przecudny samiec alfa, przyszły przeciwnik Pudziana, innego cudnego alfa, mógł otoczyć czułym i troskliwym ramieniem jedną z pięknych kobiet - a może obie na raz - i pocieszyć panie, które mają poważny problem stadny: na tej samej imprezie wystąpiły, o zgrozo! w identycznych butach! O takich:

Ludzie! Jak myśmy do k*** nędzy zdołali przetrwać w tym okrutnym świecie? :D
P.S. Bardzo dziękuję koledze Daviemu za to, że z samego rana przysłał mi to piękne zdjęcie pana. Dzięki temu będę nareszcie wiedziała, jak wygląda prawdziwy facet.

24 komentarze:

 1. To zdjęcie dowidzi, że człowiek pochodzi od małpy...

  OdpowiedzUsuń
 2. Fakt, najgorzej to było jak człowiek musiał się chować przed dinozaurami...

  OdpowiedzUsuń
 3. ja też się zastanawiam jak my żeśmy przetrwali ;D
  a buty .. no cóż, nie będę komentować choć ciekawa jestem które to panie mają taki gust ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. http://zyciegwiazd.onet.pl/156674,0,aneta-kreglicka-i-natalia-lesz-w-takich-samych-but,fotonews_detail.html
  Proszę bardzo :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Niektórzy ewoluują z opóźnieniem;)

  OdpowiedzUsuń
 6. zawsze się uchowa gdzieś coś, przed kimś. A się kreują Panowie, za naj z najnajszych... bleee

  OdpowiedzUsuń
 7. A tam, czepiata się! Normalny, silny facet, który na dodatek umie wyrazić swoją osobowość - tatuaż, fryzura, gest - to ginący gatunek /niewykluczone, że ginie własnie w tej chwili i stąd ta mina/. Co nam zostało? Gdzie ci mężczyźni?
  Wczoraj siedząc w poczekalni u doktora sięgnęłam po magazyn Viva, a tam artykuł o homoseksualistach - Carry Grant, Jeames Dean, Montgomery Cliff, Rock Hudson, John Travolta, Kevin Spacy, Marlon Brando, Riki z Martyniki, Shogun co się chował w ciernistych krzewach - wszyscy homo. A! Nawet Captain Jack z Doctora Who! - to akurat mój osobisty dramat. Może prawdziwy mężczyzna to gatunek na wymarciu?

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja się nie czepiam gościa, tylko butów :D Nie no facet w porządku, może odrobinę zbyt spontaniczny, jak na mój gust. Ale wiadomo... każdemu człowiek nie dogodzi.

  OdpowiedzUsuń
 9. A!! To ja się nie znam. Idę do sklepu, prosze o rozmiar dla krasnala i ciesze się, jeśli ktoś jeszcze takie same nosi - znaczy, że nie żenada:_)

  OdpowiedzUsuń
 10. buty starannie dobrane do dywanu - o co chodzi?!

  OdpowiedzUsuń
 11. Kevin Spacy? Nieee!!
  Z tego wynika, że to wcale nie ci najlepsi przekazują dalej geny :(

  OdpowiedzUsuń
 12. Czeka nas dzieworództwo! Partenogeneza to przyszłość Siostry!

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie jak te zwierzątka? :D

  OdpowiedzUsuń
 14. marthamartha
  ...No nie!...Podobają mi się brzydale,ale ten mnie obrzydza nie mogę dłużej na niego zerkać,bo mnie mdli...buciory okropne, na miarę Dody...fuj!!!

  OdpowiedzUsuń
 15. Dżon Trawolta??? Eee, niemożliwe...
  A Pudzian przegrał, ja wiedziałem, że tak bendzie.

  OdpowiedzUsuń
 16. Ano, poległ chłopina. Walka to nie to samo co pożyteczne dźwiganie dziwnych przedmiotów ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. czy ten samiec umie tańczyć i śpiewać jak nasz Pudzian? Nie,no to niech się pilnuje ;))Przy Pudzianie niejedna piękna pani poczuje się jak królowa, zdejmie buty a on ją poniesie na rękach a konkurentka niech się poczerwienieje z zawiści

  OdpowiedzUsuń
 18. Melduje, ze nadrobilam zaleglosci:) A na temat notki sie nie wypowiem, bo ja nie rozumiem nawalania sie po mordach, dla mnie one wszystkie paskudne i warte piesci:))

  OdpowiedzUsuń
 19. Gościu ma zajebiaszcze pekaesy.

  OdpowiedzUsuń
 20. Tak patrzę na tego pana i dociera do mnie , dlaczego jestem singielką ..... a jak patrzę na zmęczone i powyginane stópki tej pani , to rozumiem dlaczego mam kolekcję adidasów ;))))))

  OdpowiedzUsuń
 21. I po to nam była cywilizacja , żeby się tak męczyć ?:):):):)

  OdpowiedzUsuń
 22. ja bym temu panu włożyła jabłuszko do pyszczka :D

  OdpowiedzUsuń
 23. Koleś od hamburgerów nastukał Pudzianowi i tyle tego, teraz nasz gość od noszenia płyt chodnikowych powinien założyć te cudaki z dolnego zdjęcia i pogalopować na kolanach do Częstochowy coby podziękować najwyższemu, że ten od pekaesów mu nie urwał rączki albo innego wystającego elementu ciała :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń