niedziela, 18 lipca 2010

Wiadomości ze świata

Niedziela, więc mniej złych wiadomości w oficjalnych serwisach, za to więcej nijakich, bo już od dawna tylko zła wiadomość jest wiadomością. Dobrych - przynajmniej w rodzimych serwisach - nie ma. Jest źle, albo gorzej. Nie odnosimy sukcesów, bo to by była propaganda sukcesu. Cierpimy, walczymy, mordujemy się straszliwie i dobra jest do tego każda okazja.
Ale dziś trochę odpuściło.

Tymczasem suniemy sobie z naszym małym zadupiem w przepięknym kosmosie z oszałamiającą prędkością. Gnamy na złamanie karku nie wiadomo dokąd ani po co, a przede wszystkim dlaczego. Aż tu nagle w odległej galaktyce...


- Wziąłbyś się do jakiejś pracy, a nie tylko siedzisz w tym zaginaczu przestrzeni i kompletnie ci się już we łbie miesza. I przestań popijać ten ferment z legonów! Jalnia nie skoszona, rependy nie zrobione, a ty tylko leżysz macką do góry i jeszcze czekasz aż ci bebiad podetkam pod zys!

P.S. Zdjęcie z serwisu NASA. Oj dzieje się tej Nasie, dzieje ;)

14 komentarzy:

 1. o jakie fajne:-))moje idee sobie ganiaja po tym kosmosie!;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. haha usmiałam się, zgrabny przeskok i oczywiscie wiele racji:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcie świetne... W końcu to NASA ;p ale ten tekst spod zdjęcia... skąd? Bo albo dżin z tonikiem mi zaszkodził, albo mało rozumna jestem :P

  OdpowiedzUsuń
 4. To ta sama Nasa co noga zamiata? Pod dywan?:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mhm...kosmos, tu się oddycha! Pamiętasz, że Marsa mam u Ciebie obiecanego:)/ Hmm?

  OdpowiedzUsuń
 6. "- Wziąłbyś się do jakiejś pracy, a nie tylko siedzisz w tym zaginaczu przestrzeni i kompletnie ci się już we łbie miesza. I przestań popijać ten ferment z legonów! Jalnia nie skoszona, rependy nie zrobione, a ty tylko leżysz macką do góry i jeszcze czekasz aż ci bebiad podetkam pod zys!"
  Hahaha:))))

  OdpowiedzUsuń
 7. Ładna fotka. Kolorowa i beztroska. Niedługo nie będzie tak kolorowo, sami siebie zniszczymy... robotą bylejaką. Tak mnie ekologicznie dziś nadchło. Wczoraj upał, dziś totalny upadek temperatury. Nie da się ukryć... kiedyś wyparujemy z tej planety wraz z pitną wodą... :))

  OdpowiedzUsuń
 8. No cóż, pod zdjęciem są po prostu głosy z odległej galaktyki wyłowione czujnym uchem nasłuchiwaczy ;)
  Pieprzu, Mars częściowo zależy od Twojego syna, ale jasne że lecimy!
  No i odparowane mamy gwarantowane za jakieś 5 mln lat, chyba, że wcześniej wykombinujemy coś innego ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. kiedyś kobiety rzeczywiście leciały na Marsa, ostatnio jednak wzięciem cieszą się natury koncyliacyjne

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja ukrywać nie będę, że z chęcią bym poczekała, aż mi ktoś bebiad pod zys :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Z tematów kosmicznych - dr Michio Kaku napisał na facebooku - t's almost time to launch my new community driven website which has been in development for over 6 months! The new website will include such features as Online Chats where I will make appearances, Message Forums, Community Blogs, Science News & Video, Newsletters and much more! Stay Tuned for More Details. - bądz czujna!

  OdpowiedzUsuń
 12. Będę! I liczę na Twoją czujność i cynk jakby co :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Znaczy , że w kosmosie swojsko jest i czułabym się jak u sąsiadów zza miedzy :):):):)

  OdpowiedzUsuń