piątek, 26 listopada 2010

Przepchałam się na chwilę

Okazuje się, że jednak sztuczna inteligencja ma wszelkie szanse, żeby nami zawładnąć. Zostałam szczęśliwą właścicielką nowego i bardzo przystojnego komputera, ale wiecie jak to jest: cieszy, nawet bardzo, tylko teraz trzeba wszytko przenieść ze starego na nowy.
Jest program, który przenosi - jak magia, podoba mi się to do zwariowania - ale efekt jest taki, że one się zachowują jak dwa zwierzaki tego samego gatunku. Mnie, jako gatunek obcy, wykluczyły z zabawy. Bawią się same, powarkując tylko na mnie z ekranów: nie dotykaj" się przepisujemy... no!
A ponieważ nie chcę, żeby w nowym był taki porządek jak np. nie przymierzając w takim ZUSie (¤#%&/"!!!=))(_::;;==??(/45¤(=(()=?*?=)((/&666 grrrr!!!) to pozwalam im działać. Skorzystałam z chwilowego żądania pod moim adresem, żeby zrestartować.
Zajrzę do Was, jak mnie dopuszczą!

17 komentarzy:

 1. hahaha prawo natury ;] napij się herbaty, odpocznij, niech one resztą się zajmą ;]

  OdpowiedzUsuń
 2. No. A mój komputer też bardzo przystojny jest, ino że tyćko zbyt flegmatyczny:)
  A a propos sztucznej inteligencji, przypomniało mi się jedno takie, świetne zresztą, opowiadanie Asimova o tym, jak pewien elektroniczny słownik uśmiercił swojego właściciela, po czym zaczął publikować pod jego nazwiskiem. Kto nie czytał, polecam, można sie dużo pośmiać i nawet troszkę zastanowić:)

  OdpowiedzUsuń
 3. A pamiętacie "Próżnego robota" z "fantastyki"?

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepisuje? Ciekawe czy będziesz w stanie znaleźć to co przepiszą;)
  W każdym razie powodzenia;)

  OdpowiedzUsuń
 5. No nie wiem...przepisuja, przepisują...a może w tym czasie juz gdzies to wysyłają,publikują, udostepniaja za kasę, wzbogacaja się twoim kosztem, wyłuskują cię z każdego grosza i z każdziutkiego bita, śmieją się z ciebie w kułak (czy one posiadaja kułak?), przedrzeźniaja kiedy tylko się odwrócisz. Bądź czujna!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ależ mi się podoba ten program! Dasz cynk, jakbym zmieniała?
  Bo ja to się zawsze bawię ręcznie przenosząc wszystkie zasoby, ale to mało ekonomiczna działalność.
  Miłego weekendu!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wiedziałam, że istnieje taki program, który odwali za nas całą robotę! A jak Cię potem nie dopuści do komputera? :)) Powodzenia, oby wszystko przeniosło się tak jak trzeba i szybko.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam nadzieję, że przynajmniej sprawia im to przyjemność :))))))

  OdpowiedzUsuń
 9. i co?...nie chcą dopuścić,oj biedna Ty

  OdpowiedzUsuń
 10. :)) żyję, przynajmniej tak mi się wydaje.
  Program nazywa się Łatwy transfer w systemie windows i jest (ot tak w prezencie, co jak się łatwo domyślić budzi moje podejrzenia) ale jest i działa. Działa co nieco wybiórczo, bo nie wszytko mi przeniósł, tylko jakoś tak "po uważaniu".Musiałam więc trochę plików przenieść sama, ale jednak wykonał kawał roboty.
  System windows 7 jest ciut inny, więc się rozglądam i oswajam, ale jest całkiem przyjemnie. Padam ;) wrócę jutro już jako człowiek a nie zombie ...

  OdpowiedzUsuń
 11. taki porządek jest zawsze tylko na początku ;))

  OdpowiedzUsuń
 12. ciekawe, czy "łatwy transfer" robi kopię zapasową dla jednej z licznych służb, tak na wszelki wypadek?

  OdpowiedzUsuń
 13. Myślisz o skarbówce? ;) Podobno internet jest kopalnią wiedzy dla urzędników skarbówki w różnych krajach. Najzabawniejsze historyjki, jakie mnie doszły z naszego rodzimego podwórka to były te o lanserach z Naszej Klasy, który zamieszczali zdjęcia nie swoich domów, samochodów, wakacji... i jakież było ich zdziwienie, kiedy do drzwi rozlegało się puk, puk...
  A agent Tomek przeszedł na emeryturę.

  OdpowiedzUsuń
 14. jest w czym wybierać: ABW, CBA, AW, SKW, SWW, słuzby skarbowe oraz celne... nie wiem dokładnie co Ty tam masz na dyskach ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. ;) no i dobrze, że nie przeszkadzasz :) daj im popracować... a sama zajmij się czymś milszym :) a potem to już sama przyjemność.... mmmm :)

  OdpowiedzUsuń
 16. nie "wyrażaj" się :P... Z*S to jedno z najbrzydszych słów, jakie mogą być :)))...

  OdpowiedzUsuń