poniedziałek, 21 listopada 2011

Sejmowy kompleks łóżkowy


Po słynnym zeszłotygodniowym tępym rechocie wybrańców narodu w sejmie na zdanie posła Biedronia ukazało się w wielu miejscach mnóstwo komentarzy. Krytycznych rzecz jasna i ośmielę się stwierdzić, że ta krytyka jest spowodowana zmęczeniem społeczeństwa wobec spektakularnej durnoty tych, co się mają za elity intelektualne tego kraju.
Nie wiem, jak wygląda życie seksualne zapracowanych posłanek i posłów i guzik mnie to obchodzi, dopóki oni nie wtrącają się w moje. W czasach Anastazji można było poczytać to i owo na ten temat i wiadomo, że święci nie są. Czy orły w te klocki nie wiadomo, ale z dużym upodobaniem w naszym kraju ludziska zajmują się życiem intymnym innych - od smętnych seriali po wystąpienia sejmowe, każda okazja jest dobra.
Najpiękniejszym komentarzem pozostaje rysunek Sawki. Oszalałam z zachwytu, kiedy go tylko zobaczyłam w Pieprzowym linku i nadal tkwię w tym szalonym zachwycie. Ponieważ ów genialny rysunek ukazuje się od tamtej pory w wielu miejscach, więc stał się dobrem ogólnosieciowym. Chwalny autora ;)

18 komentarzy:

 1. rysunek jest super i już go łykam do przekazania dalej... dla zdrowotności i potomności...
  natomiast skojarzyła mi się z tym wszystkim popularna /raczej w męskim gronie, ale niekoniecznie/ fraza "spuścić z krzyża"... jakże innego ona obecnie nabrała wymiaru i treści /nie "treści", ale treści/ :)))...

  OdpowiedzUsuń
 2. Chwalmy, chwalmy, mnie tam ziębi ani grzeje ten cały zgiełk, bo czy mi będzie lepiej od tego? Wątpię!

  OdpowiedzUsuń
 3. ej tam, Margo... histeryzujesz... wiadomo, że nie wszystkim będzie lepiej, gdy Biedroń zdejmie portki na mównicy... większości nawet zapewne gorzej... ja osobiście wolałbym, by pokazała cycki ta kandydatka, co obiecała je pokazać, jak ją wybiorą... nie wybrali, nie pokaże, ale nie jest mi jakoś gorzej od tego :)))...
  Ty myśl tak... jak krzyż zniknie, to Ci w końcu kiedyś przybędzie /w kieszeni/... no, może nie Tobie, nie od razu, ale chociaż wnukom... i co teraz?... od razu lepiej... tak?...
  pozdrawiać :))...

  OdpowiedzUsuń
 4. Sawka często komentuje rysunkiem w tvn24 ma gość
  wyczucie i nieźle pokazuje nasze elity

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem dlaczego ale mnie się do tego rysunku włącza w głowie audio z Żywotu Briana, kiedy Cleese pyta zgromadzony babski tłum ze sztucznymi brodami
  "Czy są tu jakies kobiety" - i słychać takie fajne pomruki - "nie,mmmmmm, mhmhmh"

  http://www.youtube.com/watch?v=ZNeq2Utm0nU

  Oby tylko Biedroń i jego obrońcy nie kończyli jak ten biedak co to sobie powiedział Jehova po dobrym posiłku:)

  OdpowiedzUsuń
 6. ten rysunek wystarczy za jakikolwiek komentarz;D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale z czego byśmy się śmiali, gdyby nie polityka? Ktoś musi być osłem :) Świetny obrazek.

  OdpowiedzUsuń
 8. polityki nie znoszę, bo to banda głupków i ćwierćinteligentów łasych na kasę. A już ostatnio co się robi, to przechodzi ludzkie pojęcie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Podobnie jak Pieprzowi skojarzył mi się Żywot Briana , tylko ta scena ,, kto rzucił ten kamień ?" :):):) Politykami chyba powinni zostawać ludzie udający , że nie mają żadnego życia osobistego i wtedy może zajmowaliby się rządzeniem , a nie tym co poniżej pasa i krzyża :):):)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja tyle z polityki polskiej wiem, co na blogach czytam i oglądam ( ooo tak chwalmy autora!) i jakoś dobrze mi z tym, a i wiem, że przynajmniej sedno czytam i oglądam ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. i zawitał er do jaskini

  rysunek dobry tylko tak jak widzę słowo sejm to mnie odrazu od tekstu odrzuca
  sejm - a fuj

  OdpowiedzUsuń
 12. A Sawka ze Szczecina jest ! ;) Tak się chwalę bez większego powodu ;)Jego też chwalę , bardzo chwalę ! Pójdę sobie pooglądać więcej ;))) Wtrącanie się w życie osobiste jest łatwe , bo dzisiaj wszyscy wszystkim opowiadają o nim ze szczegółami ;))))

  OdpowiedzUsuń
 13. Mnie polityka kompletnie nie interesuje. Zwłaszcza jeśli dzieją się tam właśnie takie rzeczy o jakich piszesz. Tragedia jakaś. Siedzą tam, gadaja głupoty i jeszcze kupę kasy za to dostaną.

  OdpowiedzUsuń
 14. Pkanalia - ja histeryzuję? Czytać ze zrozumieniem to już nie potrafisz? Irytujący kolejny szowinista, bleee

  OdpowiedzUsuń
 15. Jak fajnie żyć bez telewizji!!!!

  Pzdr.

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam do mnie! http://cherrylady92.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń