środa, 16 listopada 2011

Oglądanie walki MMA

z robótką na drutach w ręku to szczególne przeżycie ;)

13 komentarzy:

 1. a co powiesz na oldskulowego germańskiego pornola, /po zielu i piwie, ale to niekonieczne/, w przyspieszonym tempie odtwarzania, ze Slayer'em /stare kawałki/ jako tło muzyczne?... to jest dopiero jazda :))))...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej:( A co to jest ta walka MMA? Bo robótka na drutach - to wiem:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. /jeszcze raz, literówka była i zjedzone słowo... ot taka moja detepowska pedanteria/...
  walka MMA, moja Zacna Madame, to jest jak dwóch chłopów na ringu okłada się, bije, siniaczy z piąchy, z kopa, przewraca jeden drugiego, dusi, tłamsi, turbuje wzajemnie... między nimi gania taki trzeci i kombinuje, by samemu nie oberwać... w przerwach po owym ringu chodzą zacnie uformowane panienki z tablicami edukacyjnymi, na których są cyferki /taka jakby "Ulica Sezamkowa"/...
  czasem miętoszą się panienki właśnie /najfajniej jest, jak którejś majtki spadną/... tylko jest w tym pewna niesprawiedliwość, bo w przerwach nie chodzą z tablicami faceci, ani w samych gaciach, ani w rajtuzach, ani w strojach Arlekina... mnie to akurat nie przeszkadza, wolę panienki, ale taki koleś w surducie edukujący publikę że 2 = 2 byłby nawet ciekawą koncepcją...
  pozdrawiać :))...

  OdpowiedzUsuń
 5. Z dwojga złego wole robótkę;)

  OdpowiedzUsuń
 6. I pod wpływem ekscytacji w boczek męża drutem ...;))))) Nie drutuję , bo nerwów nie mam do dziabania . Nie oglądam tego MMA , ale skoro komuś gacie spadają , to chyba się skuszę ;))))

  OdpowiedzUsuń
 7. Super robótki ręczne, przypominają mi się czasy kiedy moja mama robiła dla mnie różne rzeczy, wszystkie dzieci mi zazdrościły:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mnie robienie na drutach uspokaja. Gdybym nie robiła, nie byłabym w stanie niczego obejrzeć w TV. Tak mnie to wkurza :)))

  OdpowiedzUsuń
 9. pkanalia - dziękuję za wyjaśnienie. Nie wiedziałam, że tak to się nazywa. Nie dziwota, bo nie przepadam za mordobiciem. Nawet takim bez majtek :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystko to dla mnie dwuznacznie brzmi. No ale głodnemu chlebek na myśli ;-P

  OdpowiedzUsuń
 11. Lubię szydełkować i nie liczyć oczek :) Musiałam sprawdzić co to jest to MMA , bo nie miałam pojęcia :) Nie dla mnie , ale przy kolejnej komisji , albo debacie sejmowej robótki , jak znalazł :):):)

  OdpowiedzUsuń
 12. z robótką czy bez... nie oglądam...

  OdpowiedzUsuń